קומליין יעוץ עסקי PDF Print דואר אלקטרוני

לוגו קומליין יעוץ עיסקי
קומליין ייעוץ עסקי בע"מ היא חברת-בת בחברת אחזקות קומליין, המתמחה בייעוץ עסקי והדרכת אנשי עסקים. החברה הוקמה ב-2002 על-ידי עדי פלאוט, מנכ"ל ובעלים של חברת האחזקות קומליין, בעקבות התנסות אישית, מתוך מטרה לשתף אנשי עסקים נוספים באותה ההתנסות ולהביא לפריחה ושגשוג נוספים.

כפי שעדי פלאוט מציג את זה, "ככל שיותר עסקים ישגשגו, כך יהיה יותר רווחי לכולם". בהתאם לכך, מדיניות החברה היא להביא להתרחבות ושגשוג של כל מי שנמצא במגע עמנו. זה כולל פעולות התנדבות ותרומה לקהילה וכיוצא בזה.

קומליין יעוץ עסקי מתמחה באיתור הבעיה המרכזית של הלקוח ותפירה עבורו של הפתרון האידיאלי. בעזרת שיטות עבודה הניתנות ליישום ניתן להאיץ את העסק מכל מצב בו הוא נמצא, בין אם רק הוקם ואפילו אם הוא מבוסס יעיל ורווחי.

אנו רואים את תחום העסקים כתחום הנדסי לכל דבר. גם בעסקים, כמו בבניית גשר או בניין, יש להבין את סביבת העבודה, לנתח את הצרכים ולתכנן נכון את המבנה. אולם לכל זאת אין משמעות ללא החלק המעשי. כאן בא חוזקה של  קומליין יעוץ עסקי לידי ביטוי על מנת להביא לתוצאה המעשית הטובה ביותר.

החברה פועלת במספר ערוצים:

1. תכנית יעוץ עסקי מקיפה, ליצירת רווחיות בעסק

2. תכניות יעוץ אישי קצרות-טווח, בהתאמה לצורכי המנכ"ל

3. מסלול העשרה בסמינרים מקצועיים

4. תכניות אינדיבידואליות למצבים יוצאי-דופן

כל התכניות מותאמות ללקוחות אחרי פגישה אישית ובחינת מצב העסק על-ידי יועץ מיומן.

קומליין יעוץ עסקי מנוהלת על-ידי עדי פלאוט, יועץ עסקי מורשה ומיומן בטכנולוגית הניהול בה החברה משתמשת. טכנולוגית הניהול פותחה על-ידי איש העסקים והפילוסוף האמריקאי ל. רון הבארד. טכנולוגיה זאת מייצגת את המחקר המקיף והמאורגן ביותר בנושא כלי ניהול מעשיים, שמביאים להתרחבות מוכחת בכל מקרה בו משתמשים בהם. ארגון WISE הבינלאומי הוא בעל הזכויות לטכנולוגיה ומאגד בשורותיו מאות יועצים ועשרות-אלפי חברות בכל העולם אשר משתמשים בטכנולוגיה. כיום, יועצי WISE מהווים את קבוצת הייעוץ הגדולה בעולם הפועלת בעשרות מדינות.

אתר הבית:  www.com-line.biz